Для забезпечення безпеки ми дотримуємося правил міжнародного стандарту безпеки Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS)

А це означає:

  • визначення загальної політики безпеки компанії;
  • забезпечення надійного шифрування конфіденційних даних і передачу їх по мережі тільки в зашифрованому вигляді;
  • надання доступу до даних на підставі службових обов’язків і повноважень;
  • визначення вимог до процесу розробки, тестування та впровадження програмного забезпечення;
  • виконання регулярного процесу сканування системи з метою виявлення вразливостей і їх подальшого усунення;
  • встановлення антивірусних програм для захисту системи і даних.
Для обміну інформацією з користувачами наш сервіс використовує промисловий стандарт SSL - шифрування з використанням стійкої криптографії.

Компанія gurupay.net також розробила «Декларацію про політику безпеки» і суворо її дотримується. Повернення коштів здійснюється відповідно до чинного законодавства України, правилами застосування тарифів, встановлених Постачальниками Сервісів. Порядок здійснення заявки на повернення і технічна процедура повернення коштів Користувачу регламентуються Правилами і Особливостями повернення для кожного окремого конкретного Сервісу Служба підтримки Сайту має право запросити у Користувача, який ініціює повернення, додаткові документи: персональні ідентифікаційні документи, заяви, довідки, свідоцтва та інші документи, що підтверджують причини повернення, а також надання банківської виписки / квитанції при вирішенні спірних фінансових питань.