Формат: 380999999999
грн
Введіть суму від 1 до 14800 грн. Комісія: 3%

Оплата за послуги інтернет-провайдерів

Якщо Вам необхідно поповнити інтернет, Ви можете зробити це без комісії в розділі «Інтернет». Скористайтеся своєю платіжною карткою, щоб швидко оплатити інтернет за номером договору або особового рахунку, логіном або іншим ідентифікатором згідно з умовами Вашого провайдера. Оплата інтернету в різних містах України стала нескладною і комфортною завдяки електронній системі платежів Gurupay. Щоб заплатити за інтернет, Ви можете скористатися своєю платіжною банківською карткою.

Банки і фінансові послуги

У цьому розділі Ви можете зробити банківські операції та грошові перекази за допомогою банківської карти, зробити миттєвий переказ грошей на карту Visa і MasterCard або на свій рахунок у банку, а також погасити кредит в онлайн-режимі, поповнити депозит. Для переказу грошей Вам потрібні реквізити карти, або реквізити банку. Також Ви можете легко зробити черговий страховий внесок за своїм договором страхування. Якщо у Вас виникли якісь проблеми, будь ласка, зверніться в нашу службу підтримки.

Gurupay - комунальні платежі без проблем

Набридло збирати квитанції і бігати по місту в пошуках «вільної каси»? Оплачуй ЖКГ, не виходячи з дому. Ніяких черг і обідніх перерв: платіжний сервіс Gurupay працює цілодобово. Оплата відбувається в кілька кліків. Просто вибери потрібну послугу в розділі «Комунальні платежі» - і слідуй підказкам системи. Заплатити за житло можна з будь-якої точки світу. Головне - мати доступ до інтернету.

Оплата всіх послуг в одному місці